Rzeczoznawca 24 Biuro Wycen Majątkowych

Krakowski deweloper wyróżniony

Kilka dni temu odbyły się uroczystości 25-lecia działalności Polsko-Amerykańskiej Izby Handlowej. Jak się okazało miały one swój krakowski wątek. Nagrodą Polish American Chamber of Commerce Corporate Valor Award 2019 odznaczony został bowiem krakowski deweloper – Terra Casa S.A.

Czym zajmuje się Terra Casa S.A.?

Terra Casa S.A. to deweloper, działający na w branży nieruchomości już od 20 lat. Spółka wchodzi w skład Grupy Kapitałowej TC Forum. Posiada swoje oddziały w Krakowie oraz w Warszawie. Na co dzień zajmuje się przede wszystkim inwestycjami mieszkaniowymi. Apartamentowce, realizowane przez Terra Casa S.A., lokalizowane są w bardzo atrakcyjnych przestrzeniach miasta. Niejednokrotnie firma pozyskuje tereny o skomplikowanych uwarunkowaniach prawnych i planistycznych. Do najbardziej znanych inwestycji, zrealizowanych przez Terra Casa należą: Art Deco Motoków w Warszawie, Poznańska 10 w Krakowie, Wzgórze Słowików na warszawskim Ursynowie, Grzybowska City Center w Warszawie, Avangarden w warszawskim Wilanowie oraz Piastowska Residence w Krakowie. To właśnie przede wszystkim ten ostatni projekt zapewnił deweloperowi nagrodę od Polsko-Amerykańskiej Izby Handlowej.

Kilka słów o najnowszej inwestycji

“Piastowska Residence to część słonecznej Kalifornii w sercu Krakowa” – taką informację możemy przeczytać na stronie dewelopera. Apartamentowiec powstaje w krakowskiej dzielnicy Krowodrza, tuż obok Błoń oraz Parku Jordana. Jego oddanie do użytku planowane jest na czwarty kwartał 2020 roku. W budynku znajdzie się 58 apartamentów na pięciu kondygnacjach naziemnych oraz na parterze. Poza tym Piastowska Residence będzie posiadał dwukondygnacyjny parking. Inwestycja nastawiona jest na 2-3 pokojowe mieszkania o powierzchni od 32 do 53 metrów kwadratowych. Projekt Piastowskiej Residence rzeczywiście robi wrażenie. Apartamentowiec był inspirowany naturą, a także motywami stylu życia mieszkańców zachodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych. Inwestycję na pewno wyróżniają duże przeszklenia i nowoczesna stylistyka bryły.

Prestiżowa nagroda prosto z Ameryki

Terra Casa otrzymała na uroczystości 25-lecia działalności Polsko-Amerykańskiej Izby Handlowej wyjątkową nagrodę – Polish American Chamber of Commerce Corporate Valor Award 2019. Dokładniej firma ta wygrała w kategorii Męstwo Korporacyjne (Corporate Valor Award). Motywami przyznania tego szczególnego wyróżnienia było nie tylko kreowanie wyjątkowych przestrzeni, dostarczanie na rynek produktów i usług najwyższej jakości, ale również ogromny wkład we współpracę polsko-amerykańską.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *