Rzeczoznawca 24 Biuro Wycen Majątkowych

Wycena przedsiębiorstw

Chcąc określić wartość spółki należy przeprowadzić wycenę przedsiębiorstwa. Nasza firma podejmuje się tego rodzaju zadań oceniając wartość spółek w Krakowie i okolicach. Podejmujemy się również realizacji takich przedsięwzięć dla Klientów z innych regionów kraju. Stosujemy przy tym różnego rodzaju metody, zawsze dopasowując je do zastałej sytuacji. Przy naszych szacunkach uwzględniamy także szereg innych czynników, które mogą wpływać na podniesienie lub obniżenie wartości spółki.
Wycena przedsiębiorstwa przez nas przeprowadzana dotyczy nie tylko materialnego majątku spółki. Wskazuje się także szereg innych składników, cele firmy, a także wartości niematerialne i prawne. Oszacowanie wartości spółki jest rozwiązaniem pomocnym przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych, jak też umożliwia podjęcie działań w ramach innych celów biznesowych.

Wyceny przedsiębiorstw wykonywane są przy wykorzystaniu:

Cele wyceny przedsiębiorstw:

Nasze biuro Rzeczoznawca24 wykonuje profesjonalne wyceny przedsiębiorstw. Celem tych szacunków jest nie tylko poznanie wartości fundamentalnej spółki, ale również poznanie czynników (zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych), które na nią wpływają. Mamy na uwadze sytuację na rynku nieruchomości, aktualną ocenę gospodarczą oraz trendy w branży inwestora. Podchodzimy do powierzonego nam zadania skrupulatnie, ponieważ zależy nam na obiektywnej ocenie wartości przedsiębiorstwa. Mamy świadomość, że rzetelność naszych działań przekłada się na Państwa postępowanie. Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Kraków oraz w całym województwie Małopolskim.