Rzeczoznawca 24 Biuro Wycen Majątkowych

Studenci dostaną wyposażenie z IKEA

Studenci, którzy zdecydują się zamieszkać w nowym akademiku LivinnX, będą mogli skorzystać z wyposażenia, zapewnionego przez sklep IKEA. Wielkimi krokami zbliża się termin oddania tego, jednego z najnowocześniejszych akademików w kraju.

LivinnX Kraków – nowy akademik w centrum Krakowa

W połowie zeszłego roku pisaliśmy o tym, że słynny Telpod zostanie przekształcony w nowoczesny akademik. W marcu 2018 r. ruszyła rozbiórka gmachu przy ul. Romanowicza 4. Obecnie trwają już prace wykończeniowe. W ostatnim czasie pojawiła się natomiast informacja, jak dokładnie będzie wyglądało wyposażenie akademika. LivinnX Kraków, bo tak będzie się nazywał akademik, zostanie umeblowany we współpracy z firmą IKEA. Już dzisiaj można się zapoznać z przygotowaną wizualizacją. Jest ona dostępna na terenie nowego obiektu, w biurze wynajmu. Dodatkowo projekt obecny jest w sklepie IKEA. Przyszli studenci i mieszkańcy akademika mogą usiąść na łóżku, które już niedługo stanie w ich pokoju, sprawdzić oświetlenie oraz funkcjonalność przyjętych rozwiązań. Pokój z akademika LivinnX został podobno odwzorowany z dbałością o najdrobniejsze detale.

LivinnX Kraków – nowoczesność i funkcjonalność

Akademik LivinnX to ogromna inwestycja, realizowana od 2018 roku. Już w październiku tego roku zamieszka w nim 710 studentów, którzy zostaną zakwaterowani w 290 jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowych pokojach/apartamentach. Nie będą one wyłącznie sypialniami, ale małymi mieszkankami. Studenci znajdą w nich strefę sypialną, ale też łazienkę i strefę dzienną wraz z aneksem kuchennym. Co istotne, w budynku będą mieściły się nie tylko apartamenty studentów, ale również przydatna infrastruktura. Aż 2000 metrów kwadratowych przeznaczono na miejsca służące odpoczynkowi i rozrywce. Studenci będą mogli skorzystać między innymi z całodobowej siłowni, sauny, pokoju do jogi, ścianki wspinaczkowej, pracowni artystycznej, pralni, rowerowni, a także jacuzzi, zlokalizowanego na tarasie na dachu budynku. Oczywiście dodatkowo przewidziano w akademiku sklepy, restauracje, kawiarnie i drogerię. Wszystko, czego potrzeba do szczęścia, studenci znajdą zatem w jednym miejscu.

LivinnX Kraków – są jeszcze wolne miejsca

Dodatkowo warto zaznaczyć, że akademik LivinnX znajduje się w bardzo atrakcyjnym miejscu. Gwarantuje ono dogodną komunikację z najważniejszymi, krakowskimi uczelniami wyższymi. Studenci będą też mieli pod ręką muzea, galerie sztuki, kluby, restauracje i inne, istotne, kulturalne miejsca. Warto się spieszyć z rezerwacją miejsca w akademiku, ponieważ jest ich coraz mniej, z uwagi na zbliżający się rok akademicki.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *